Yazılım Çözümlerinin Adresi                                                                 
Şirketimiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
Programlar
Fiyatlar
Eğitim Videoları
Haberler
Destek
İnsan Kaynakları
İletişim
 
Referanslarımız
* ATEL
* DORUK İLETİŞİM
* EKO GROUP
* GARAJ MOBIL
* FILKA
* KVK
* MAVI TIM
* MISTAÇOĞLU
* MOBILTEL
* TELPA
* UĞUR İLETİŞİM
* VEGATEL

Diğer Referanlarımız

 

 Hakkımızda

Optimum Yazılım bağımsız bir yazılım kuruluşudur. 1998 yılında GSM sektörüne yönelik büyük ölçekli kurumsal firmalar için uygulamalar geliştirerek iş dünyasına atılan Optimum, daha sonra bu uygulamalarını KOBI'ler için de uyarlayarak perakende sektörün de önemli çözümler üretmiştir.

Özellikle dağıtık yapıların entegrasyonu ve on-line çalışma yapılarında ürettiği teknik çözümlerle, çok mağazalı firmalara hem işlevsel hem de maliyet olarak büyük avantajlar sağlamıştır. Uygulanan bu çözümlerle, firmaların mağazalarını anlık olarak takip etmesi ve kontrol etmesi mümkün olmuştur. 

Optimum Yazılım aynı zamanda Türkiye'nin GSM sektörüne yönelik en kapsamlı Teknik Servis uygulamasının da sahibidir. Dağıtık ve merkezi olarak çalışabilen bu sistemle yüzlerce kullanıcı çalışabilmekte, stok yönetimi yapabilmekte ve çok sayıdaki analizlerden faydalanabilmektedir. Müşteriler cihazlarının durumlarından internet sitesi üzerinden ve/veya sistem tarafından otomatik olarak üretilen SMS ile haberdar edilebilmektedir.

Optimum Yazılım, mevcut uygulamalarında müşterilerin istekleri doğrultusunda özel çözümlerde üretmekte olduğu gibi tamamen müşteriye özel projelerde gerçekleştirmektedir.
 

 OPTIMUM Yazılım  
Optimum Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri Tic.LTD.
Haberler

IBS Pro yeni sürümü çıktı.

IBS Pro ile birlikte çalışan IBS B2B ve IBS MOBILE ürünlerinin satışı başladı.

Küçük çaplı servislere yönelik IBS Service ürününün satışı başladı.


Bize Ulaşın